Praca

Handlowiec - Spedytor

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

OPIS STANOWISKA:

  • Organizacja, nadzór i bieżąca obsługa zleceń spedycji drogowej,
  • Pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników,
  • Monitorowanie realizacji zleceń,
  • Nawiązywanie długofalowych relacji z klientami oraz podwykonawcami,
  • Negocjacje warunków wykonania zleceń z przewoźnikami i klientami,
  • Pozyskiwanie zleceń spedycyjnych i organizowanie transportów,
  • Prowadzenie samochodów do 3,5 T. DMC po UE (  busy 10 EP )

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Znajomość branży transportowo- spedycyjnej mile widziana,
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • Umiejętności interpersonalne, nawiązywania kontaktów z klientami,
  • Umiejętność negocjacji,
  • Znajomość giełd transportowych Trans.eu i TimoCom nile widziana,
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Nastawienie na efektywność,
  • Mile widziana własna baza klientów

OFERUJEMY:

  • Umowę o prace i stabilność zatrudnienia,
  • Komfortowe warunki pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Dla osób, które posiadają własną bazę klientów indywidualne warunki finansowe – wysoka prowizja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.